Korfbal Znojmo

nove-logo-klubu

B-tým v Ostravě

Znojemský B-tým se vydal do Ostravy, kde absolvoval další kolo 1. ligy. I přes nasazení a snahu bojovat si tentokrát odnesl dvě porážky.

V prvním duelu se Znojemští střetli s týmem Brno B. Hra byla vyrovnaná, ale nakonec se Brno radovalo z vítězství se skóre 15:19.

Další zápas přinesl souboj s domácím týmem Ostrava. Znojemští hráči se snažili, ale Ostrava byla silným soupeřem a nakonec zvítězila se skóre 26:9.

Přestože Znojemský B-tým utržil dvojí porážku, neztrácí optimismus. Včera měly svou premiéru v dospělé kategorii za B-tým Znojma dvě hráčky, a to Lenka Pavlíčková a Anežka Wranová. Těmto hráčkám patří obdiv za odvahu a snahu, kterou do hry přinesly.

Na pozadí porážek je důležité ocenit výkony hráčů, kteří se snažili dát ze sebe maximum. Děkujeme všem hráčům za jejich úsilí a bojovný výkon na hřišti.

Zvláštní uznání patří také trojici hráčů z týmu Nový Lískovec Brno, kteří v této sezóně posilují znojemský B-tým. Jejich přínos je neocenitelný a tým si jich velmi váží. Děkujeme za vaši podporu a bojovnost!

I přes aktuální výsledky je důležité zůstat motivovanými a pracovat na zlepšení pro další zápasy. Věříme, že příště se vrátíme silnější než kdy dříve!

nove-logo-klubu