2. kolo extraligy

Na domácím hřišti ve Znojmě se odehrál napínavý korfbalový zápas mezi týmem Modří sloni YMCA Znojmo a KK Brno, který skončil vítězstvím hostujícího týmu 20:32. I přesto, že Brno nakonec zvítězilo, zápas byl plný vzrušení a bojovného ducha od obou stran.

Hned od prvního hvizdu bylo patrné, že oba týmy jsou připraveny na tvrdý boj.  Znojmo se snažilo využít domácího prostředí a začalo zápas s odhodláním. Avšak Brno odpovědělo silným útokem a rychlým pohybem po hřišti, což jim vyneslo první poločas s vedením 9:15.

Fanoušci se dočkali zajímavého okamžiku, kdy se po dlouhé době na palubovce objevil zkušený hráč Petr Malačka. Tento moment přinesl do utkání nový nádech. Petr Malačka, známý svým korfbalovým uměním a bohatými zkušenostmi, se po téměř pěti letech trefil v nejvyšší korfbalové soutěži.

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás přišli do prvního domácího utkání podpořit. Speciální poděkování patří také všem partnerům utkání, kterými byli: 1. SC Znojmo, BenTim, Aptec, LUI Chocolate.