Korfbal Znojmo

nove-logo-klubu

B-tým na domácí palubovce

Naš B-tým minulý víkend nastoupil proti těžkým soupeřům v dalším kole 1. ligy na domácí palubovce. V obou zápasech ukázali, že i přes výsledky, které ne vždy odrážejí jejich úsilí, jsou schopni bojovat a zlepšovat se.

První zápas proti týmu Prievidze byl plný napětí a očekávání. Oba týmy bojovaly tvrdě od prvního hvizdu a první poločas skončil střelecky mizernou remízou 5:5. Náš tým hrál srdnatě, ale v druhé polovině se nedařilo proměňovat šance na důležité koše. Nakonec Prievidza získala vítězství se skóre 17:10.

Druhý zápas proti týmu z Kolína byl další zkouškou pro naše hráče. Tentokrát se naši rozhodli ukázat svou sílu a odhodlání v plné míře. První poločas opět skončil vyrovnaně, tentokrát 8:8. V druhé polovině však „béčko“ ukázalo svou sílu a schopnost proměňovat situace. Skvělou obranou a dlouhými vytrvalými útoky se jim podařilo překonat soupeře a získat vítězství se skóre 20:14.

I přes porážku v prvním zápase se náš B-tým nevzdal a ukázal svou odhodlanost a bojovnost. Výhra nad týmem Kolína potvrdila, že jsou schopni konkurovat i silným soupeřům a že mají potenciál posouvat se vpřed. Tento výkon je inspirací nejen pro hráče, ale i pro fanoušky, kteří je podporují. Doufejme, že následující zápasy přinesou ještě více úspěchů a radosti z hry.

Ve středu, 16. března, se náš B-tým představí v hale v Hodonicích v dalším kole 1. ligy.

Budeme rádi, když se k nám přidáte a poskytnete nám vaši podporu přímo na tribunách. Vaše povzbuzování a fandění jsou pro nás nezbytné, abychom dosáhli dalších úspěchů.

nove-logo-klubu