Korfbal Znojmo

nove-logo-klubu

Další domácí zářez

V sobotu 10. února se ve Znojemské hale odehrál skvělý extraligový zápas mezi našim A-týmem a hosty z Českých Budějovic. Fanoušci byli svědky vyrovnaného souboje, ve kterém se Znojmo od začátku ujalo vedení a drželo si ho po celý průběh zápasu.

I přesto, že se České Budějovice snažily dotahovat, hráči a hráčky Znojma dokázali udržet svou výhodu a potvrdili svou sílu a odhodlání. S úzkým náskokem se Znojmo ujalo vedení již v první části zápasu a to vydrželo až do poločasové přestávky, Znojmo vedlo s úzkým rozdílem 10:8.

Druhá část zápasu byla stejně tak vyrovnaná a napínavá. Oba týmy se snažily získat kontrolu nad hrou a takticky využívat každou příležitost. Avšak hráči a hráčky Znojma dokázali udržet svou výhodu a potvrdili svou sílu a odhodlání. Po 50 minutách plných boje se na ukazateli skóre objevilo konečné skóre 18:15 pro náš domácí tým.

Jednou z klíčových postav tohoto zápasu byla Jitka Pavlíčková, která se stala nejlepší střelkyní utkání. Nutno, ale vyzdvihnout celou její čtyřku, která pro ni dobře pracovala.

„Bylo to náročné utkání, ale společně jsme to zvládli,“ řekla nejlepší střelkyně zápasu. „Díky skvělé podpoře od fanoušků jsme dokázali držet naše vedení až do konce. Bez téhle podpory by to nebylo možné.“

Tento zápas nás posunul na dočasné 2. místo v extraligové tabulce, což je skvělý úspěch, kterého jsme dosáhli díky tvrdé práci a nasazení celého týmu.

Chtěli bychom také poděkovat všem fanouškům, kteří přišli do haly a podporovali nás po celou dobu zápasu. Vaše skandování nám dodávalo energii a motivaci a jsme velmi vděční za vaši podporu.

Další domácí zápas nás čeká 3. března proti týmu Brna. Doufáme, že se opět uvidíme v hojném počtu a společně budeme slavit další úspěch našeho týmu.