Další kolo MLŽ

Naši mladší žáci se vrátili na domácí půdu, kde hráli letos poprvé. I přes vynaložené úsilí a zlepšení ve hře, si nakonec odnesli porážky ve všech zápasech.

První duel přinesl střetnutí s týmem Prostějov, který byl považován za velkého favorita. Znojemští mladíci sice podali maximální úsilí, ale soupeř byl silnější a zápas skončil výsledkem 5:20 pro Prostějov. I přes porážku bylo zřejmé, že hráči výrazně pokročili od posledního střetnutí s tímto týmem.

Následoval druhý zápas proti Prostějovu B, kde se očekávala výhra. Bohužel, i přes snahu se Znojemští nedokázali prosadit a zápas skončil výsledkem 12:15 opět pro Prostějov. Po této porážce bylo v týmu cítit zklamání a nespokojenost hráčů ale především trenérů, jak uvedl trenér Jan Toufar.

Poslední zápas proti týmu z Kozlovic byl opět velmi vyrovnaný. Znojemští mladíci se snažili až do posledního hvizdu, avšak opět jim chyběl kousek  a zápas skončil těsnou porážkou 8:9. I přes výsledkovou neúspěšnost trenér Jan Toufar nemohl než pochválit své svěřence především za tento výkon. Hráči naplnili do posledního puntíku to, co si před zápasem řekli, a za to jim vyjádřil svou radost a vděk.