Domácí prohra

V nesmírně zajímavém a vyrovnaném utkání na domácí palubovce Znojma, vedoucí tým tabulky, KK Brno, dokázal zdolat svého soupeře s výsledkem 23:26. Pro diváky to byla vzrušující příležitost sledovat velké množství košů, ale i souboje, emoce a rivalitu, která k tomuto zápasu minimálně v posledních letech výrazně patří.

Pro náš domácí A-tým to bylo náročné utkání, avšak i přes bojovnost a úsilí nebylo nakonec dosaženo požadovaného výsledku. Naopak, KK Brno si toto vítězství pevně zajistilo první místo v tabulce extraligy. S výhrou 23:26 se tým dostal do nedostižné pozice a již jej nikdo na čele tabulky bohužel nepředstihne.

Náš A-tým má stále vše pevně ve svých rukou. Chceme pokračovat ve dobrých výkonech a věříme, že budeme  i pokračovat v této úspěšné stopě. Před námi leží ještě dva klíčové venkovní zápasy, tentokrát v Prostějově a v Českých Budějovicích. Tyto zápasy jsou pro nás zásadní, neboť nám mohou zajistit postup do semifinále. Tomáš Toufar poznamenal: „Jsme si vědomi důležitosti těchto zápasů, ale věříme ve své schopnosti a budeme se na ně dobře připraveni.“

Pro fanoušky korfbalu v Znojmě to bylo emocionální utkání, plné napětí a dramatu. Děkujeme za skvělou podporu během celého zápasu.