Mladší žáci v Kostelci na Hané

Náš tým do 13 let se odehrál na turnaji své další zápasy v kategorii mladší žáci, který se konal v Kostelci na Hané. I přes nepříznivé výsledky, které se zapsaly do statistik, ukázal tento mladý tým svůj talent a naději pro budoucnost.

Turnaj byl skvělou příležitostí pro mladé hráče měřit své síly s týmy z celé republiky. Znojmo se utkalo s těžkými soupeři jako Prostějov, Kostelec na Hané a Otrokovice. I přesto, že všechny zápasy skončily pro Znojmo neúspěšně, byl to pro ně nezapomenutelný zážitek a cenná zkušenost.

První zápas turnaje přinesl mladým korfbalistům Znojma střetnutí s týmem ASKA Otrokovice. S plným nasazením a bojovným duchem se pokusili překonat silného soupeře. I když výsledek nakonec nebyl v jejich prospěch, hráči odvedli maximální výkon a ukázali svou odhodlanost.

Následující zápas byl s týmem Kostelec na Hané. I přes snahu mladí korfbalisté Znojma skončili opět bez vítězství. Přesto však každý z hráčů předváděl skvělou techniku a schopnost spolupráce v týmu.

Posledním soupeřem byl tým Prostějov. I přes předchozí neúspěchy mladí korfbalisté Znojma neztratili svou houževnatost a pokusili se získat vítězství. Bohužel i tentokrát byl výsledek proti nim, ale hráči opět ukázali svou schopnost bojovat a nehodlali se vzdát.

Trenéři  jsou pyšní na odvahu a nasazení mladých korfbalistů Znojma. Tento turnaj byl pro ně nejen sportovní výzvou, ale také příležitostí k učení a zlepšování. Získané zkušenosti budou pro tým neocenitelné pro budoucí soutěže.