Korfbal Znojmo

nove-logo-klubu

Oslava našich největších úspěchů v roce 2023

Vítězství v 1. lize, rozvoj mládeže a světová scéna – to vše představuje neuvěřitelně úspěšný rok pro náš klub. Zde je pohled na naše největší triumfy a novinky, které jsme zažili v průběhu roku 2023.

1. Vítězství v 1. lize: Korfbal Znojmo jako neporazitelný tým
Náš tým se stal skutečným vítězem v 1. lize, což bylo pro nás obrovským úspěchem. Vybojovat zlaté medaile v druhé nejvyšší soutěži pro nás bylo velkým úspěchem, na který bychom rádi nevázali i v korfbalové extralize.

 

 

2. Dětské kroužky ve Znojmě: Rosteme s naší mládeží
Nemůžeme opomenout naše malé korfbalisty a korfbalistky ve čtyřech zřízených dětských kroužcích ve Znojmě. Ke školám ZŠ JUDr. Josefa Mareše a ZŠ Mládeže se na začátku školního roku přidali také školy ZŠ Pražská a ZŠ Kravsko. Tato iniciativa nám pomohla podporovat a rozvíjet korfbalový talent od útlého věku. Je skvělé vidět, jak se naše mládež zamilovává do tohoto sportu a přináší čerstvý vítr do našeho klubu.

3. Mistrovství světa: ČR na krásném 4. místě
Dva naši vynikající hráči reprezentovali Korfbal Znojmo na Mistrovství světa, kde Česká republika dosáhla úžasného 4. místa. Je to nejen ohromující individuální úspěch pro naše hráče, ale také skvělá příležitost ukázat sílu a talent korfbalu v naší zemi.

4. Nové webové stránky: Moderní a přehledné propojení s fanoušky
S hrdostí oznamujeme spuštění našich nových webových stránek. S moderním designem a přehledným rozložením nabízejí naše stránky fanouškům a členům klubu snadný přístup k nejnovějším informacím. Na těchto stránkách stále ještě pracujeme.

 

Celkově lze říci, že rok 2023 byl pro nás neuvěřitelně úspěšný. Jsme vděční za podporu našich hráčů, trenérů, fanoušků, sponzorů a všech, kteří nám pomáhají budovat silnou korfbalovou komunitu ve Znojmě. Těšíme se na další rok plný výzev, růstu a společné radosti ze hry. Děkujeme vám za vaši podporu!

 

nove-logo-klubu