První domácí zápas

Je to tady! Máme tu pro vás pozvání na ten nejdůležitější a nejvíc očekávaný moment – první domácí zápas našeho A-týmu! Chystáme se rozvířit atmosféru a rozpálit hřiště svým nezastavitelným elánem, ale bez vás to nebude ono.

Datum: 25. 11.

Čas: 11:00

Místo: sportovní hala Znojmo

Pomozte nám vytvořit nezapomenutelnou domácí atmosféru.  Přineste si s sebou všichni hlavně dobrou náladu a hlasivky, protože budeme potřebovat každý váš hlas, každý potlesk a každou vlnu nadšení, když se nám podaří dát koš.

Přijďte a staňte se devátým hráčem. Budeme se na Vás těšit.

Rozbor soupeře:

Naším druhým soupeřem v tomto ročníku nejvyšší české korfbalové lize je Brno. Brněnský klub dokázal v loni dokráčet až do finále, kde ale nestačil na České Budějovice. Bilance z minulého roku mezi námi a našim jihomoravským rivalem hovoří pro Brněnský klub, který nás dokázal dvakrát pokořit. První letošní zápas odehrálo Brno na domácí palubovce právě proti Českým Budějovicím. Domácí přesvědčivě vyhráli 21:8.