Superliga

Pátý ročník skvělého projektu, který je super v mnoha ohledech a který nese výstižný název Superliga, nabídl dramatické vyvrcholení. Znojmo jako každý rok postavilo tým složený především ze znojemských hráčů, které letos doplnili opory náchodského korfbalu – Mikuláš Martinec a Radka Čermáková.

Kapitánem týmu pro tento ročník Superligy byl nejzkušenější hráč Jiří Podzemský. ON//OFF takto svůj výběr pojmenoval. Tento tým prošel základní částí takřka bez zaváhání a zajistil si tak postup z prvního místa ze základní skupiny. V semifinálovém klání tak “Znojmo” narazilo na tým složený z hráčů do 23 let z celé české republiky. Collalloc Team, pod vedením kapitánky Kláry Novákové byl bohužel naším přemožitelem, když v zajímavém zápase nakonec vyhrál 20:12.

V neděli tak náš tým čekal souboj o bronz s reprezentačním výběrem do 19 let. Ani tento zápas bohužel nebyl pro náš tým úspěšný. Po prohře 19:9 jsme zakončili turnaj na 4. místě.