Znojemští mladší žáci bojovali v Prostějově

Znojemští mladší žáci se vydali do Prostějova, kde se konalo další kolo celorepublikové soutěže. S plným nasazením a odhodláním se postavili silným soupeřům.

V prvním utkání narazili znojemští na domácí tým Prostějov A. I přes jejich snahu a bojovný výkon Znojmo nestačilo na skvěle hrající soupeře. Zápas skončil výsledkem 26:0 pro Prostějov A. I přes tuto porážku neztratili znojemští mladíci odhodlání a šli do dalších duelů s chutí a nasazením.

Druhý zápas přinesl nečekanou výzvu v podobě týmu Brno A. Znojemští mladší žáci se snažili překonat sílu brněnského týmu, avšak v tomto utkání se jim nedařilo podle plánů. Nakonec museli přijmout porážku se skóre 2:9 pro Brno A.

Následovala další utkání s domácím týmem Prostějov A. I přes předchozí zkušenost se Znojemští nevzdávali a šli do hry naplno. Bohužel, ani v tomto střetnutí nemohli znojemští hráči a hráčky soupeřům konkurovat a zápas skončil výsledkem 21:1 opět pro Prostějov A.

Nicméně, znojemští mladší žáci nepolevili a v posledním zápase proti Brnu A se vrhli do boje s novou energií. Tentokrát se jim podařilo překonat brněnský tým a získat vítězství se skóre 6:4.

I přes smíšené výsledky je patrné, že naši mladí mají obrovský potenciál a vášeň pro korfbal. Každý zápas jim přináší nové zkušenosti a příležitosti k růstu. Gratulujeme k vítězství a děkujeme za bojovný výkon v každém utkání!